TPSB106M020T0500
MFR.Part #
TPSB106M020T0500
JLCPCB Part #
C6339220
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 10uF 20V 2uA 500mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS