TPSB106M016T0500
MFR.Part #
TPSB106M016T0500
JLCPCB Part #
C7125615
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.6uA 10uF 16V 500mΩ ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS