TPSB106K010T1000
MFR.Part #
TPSB106K010T1000
JLCPCB Part #
C6560498
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 1Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS