TPSA685K020H1000
MFR.Part #
TPSA685K020H1000
JLCPCB Part #
C5986938
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1Ω@100kHz 20V 6.8uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors