TPSA475K010T1400
MFR.Part #
TPSA475K010T1400
JLCPCB Part #
C1953191
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.4Ω@100kHz 10V 4.7uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS