TPSA474K050H6500
MFR.Part #
TPSA474K050H6500
JLCPCB Part #
C5802718
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 470nF 500nA 50V 6.5Ω ±10% 1206 Tantalum Capacitors