TPSA226M006T0900
MFR.Part #
TPSA226M006T0900
JLCPCB Part #
C6339208
Description
-55℃~+125℃ 1.4uA 22uF 6.3V 900mΩ ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS