TPSA225K016S1800
MFR.Part #
TPSA225K016S1800
JLCPCB Part #
C5802708
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 16V 2.2uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS