TPSA225K016B1800
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSA225K016B1800
JLCPCB Part #
C7073388
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.8Ω@100kHz 16V 2.2uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS