TPSA156K006T1500
MFR.Part #
TPSA156K006T1500
JLCPCB Part #
C6339200
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 15uF 6.3V 900nA ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS