TPSA106K016R1000V
MFR.Part #
TPSA106K016R1000V
JLCPCB Part #
C6290399
Description
-55℃~+125℃ 10uF 16V 1Ω@100kHz ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS