TPSA106K010S0900
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPSA106K010S0900
JLCPCB Part #
C7401719
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 900mΩ ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS