TPCR226M010R1500
MFR.Part #
TPCR226M010R1500
JLCPCB Part #
C7125463
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 10V 22uF ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS