TPCR156K010A1500
MFR.Part #
TPCR156K010A1500
JLCPCB Part #
C7364705
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω@100kHz 10V 15uF ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS