TPCH106K010R2500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TPCH106K010R2500
JLCPCB Part #
C1953238
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 10uF 2.5Ω@100kHz ±10% 0805 Tantalum Capacitors ROHS