TLNT227M004R1500
MFR.Part #
TLNT227M004R1500
JLCPCB Part #
C7400582
Package
1210
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 17.6uA 220uF 4V ±20% 1210 Tantalum Capacitors ROHS