TLNL227M006R1000
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TLNL227M006R1000
JLCPCB Part #
C1953333
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1Ω 220uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS