TLNL157M010R1300
MFR.Part #
TLNL157M010R1300
JLCPCB Part #
C1954565
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.3Ω 10V 150uF ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS