TLJT337M004R2700
MFR.Part #
TLJT337M004R2700
JLCPCB Part #
C1955033
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 2.7Ω 330uF 4V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS