TLJT227M004R1100
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TLJT227M004R1100
JLCPCB Part #
C1953781
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.1Ω 220uF 4V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS