TLJT157M006R1200
MFR.Part #
TLJT157M006R1200
JLCPCB Part #
C1959864
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 1.2Ω 150uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS