TLJR476M010S3200
MFR.Part #
TLJR476M010S3200
JLCPCB Part #
C7400559
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 3.2Ω 47uF 9.4uA ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS