TLJN476M006R8300
MFR.Part #
TLJN476M006R8300
JLCPCB Part #
C7069615
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 47uF 6.3V 8.3Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS