TLJN336M006R8000
MFR.Part #
TLJN336M006R8000
JLCPCB Part #
C1960222
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 33uF 6.3V 8Ω ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS