TLJN226M006R5400
MFR.Part #
TLJN226M006R5400
JLCPCB Part #
C1953655
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 22uF 5.4Ω 6.3V ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS