TLJK476M006R1500
MFR.Part #
TLJK476M006R1500
JLCPCB Part #
C7069611
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 47uF 6.3V ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS