TLJA686M010R1500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TLJA686M010R1500
JLCPCB Part #
C1952953
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 1.5Ω 10V 68uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS