TLCL336M004XTA
MFR.Part #
TLCL336M004XTA
JLCPCB Part #
C6332985
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 33uF 4V 7.5Ω@100kHz ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS