TLCJ475M010XTA
MFR.Part #
TLCJ475M010XTA
JLCPCB Part #
C7361478
Package
0603
Description
-55℃~+125℃ 10V 10Ω@100kHz 4.7uF ±20% 0603 Tantalum Capacitors ROHS