THJC685K025RJN
MFR.Part #
THJC685K025RJN
JLCPCB Part #
C5981265
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 25V 2Ω@100kHz 6.8uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS