THJC335K035AJN
MFR.Part #
THJC335K035AJN
JLCPCB Part #
C6331967
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 2.5Ω@100kHz 3.3uF 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS