THJC226K016R0500
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THJC226K016R0500
JLCPCB Part #
C6552916
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 1.6Ω@100kHz 16V 22uF ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS