THJC225K035RJN
MFR.Part #
THJC225K035RJN
JLCPCB Part #
C1958707
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 2.2uF 3.5Ω@100kHz 35V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS