THJC156K020RJN
MFR.Part #
THJC156K020RJN
JLCPCB Part #
C6331963
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 1.7Ω@100kHz 15uF 20V ±10% 2312 Tantalum Capacitors ROHS