THJC106M025RJN
MFR.Part #
THJC106M025RJN
JLCPCB Part #
C1958966
Package
2312
Description
-55℃~+175℃ 1.8Ω@100kHz 10uF 25V ±20% 2312 Tantalum Capacitors ROHS