THJB336M006RJN
MFR.Part #
THJB336M006RJN
JLCPCB Part #
C1953801
Package
1411
Description
-55℃~+175℃ 2.2Ω@100kHz 33uF 6.3V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS