THJB225K025RJN
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THJB225K025RJN
JLCPCB Part #
C1957553
Package
1411
Description
-55℃~+175℃ 2.2uF 25V 4.5Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS