THJB105K035RJN
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THJB105K035RJN
JLCPCB Part #
C1957536
Package
1411
Description
-55℃~+175℃ 1uF 35V 6.5Ω@100kHz ±10% 1411 Tantalum Capacitors ROHS