THJA684K025RJN
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THJA684K025RJN
JLCPCB Part #
C7400266
Package
1206
Description
-55℃~+175℃ 10Ω@100kHz 25V 680nF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS