THJA475K010RJN
MFR.Part #
THJA475K010RJN
JLCPCB Part #
C5960416
Package
1206
Description
-55℃~+175℃ 10V 2.9Ω@100kHz 4.7uF ±10% 1206 Tantalum Capacitors ROHS