THJA104K035HJN
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THJA104K035HJN
JLCPCB Part #
C6331959
Package
1206
Description
-55℃~+175℃ 100nF 24Ω@100kHz 35V ±10% 1206 Tantalum Capacitors