THH9476M063W0250W
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
THH9476M063W0250W
JLCPCB Part #
C1651362
Package
SMD,12.5x12mm
Description
-55℃~+230℃ 250mΩ 47uF 63V ±20% SMD,12.5x12mm Tantalum Capacitors ROHS