TCQB476M010R0070E
MFR.Part #
TCQB476M010R0070E
JLCPCB Part #
C2158513
Package
1411
Description
-55℃~+125℃ 10V 47uF 70mΩ@100kHz ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS