TCN4107M035R0100
Extended
Manufacturer
MFR.Part #
TCN4107M035R0100
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 100uF 350uA 35V 552mA@100kHz ±20% - Tantalum Capacitors ROHS