TCJT107M004R0150E
MFR.Part #
TCJT107M004R0150E
JLCPCB Part #
C2159860
Description
-55℃~+125℃ 100uF 150mΩ@100kHz 400mA@100kHz 40uA 4V ±20% 1411 Tantalum Capacitors ROHS