TCJR475M010S0500
MFR.Part #
TCJR475M010S0500
JLCPCB Part #
C6284181
Package
0805
Description
-55℃~+105℃ 10V 4.7uF 500mΩ@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS