TCJR475M010A0500
MFR.Part #
TCJR475M010A0500
JLCPCB Part #
C2159205
Package
0805
Description
-55℃~+125℃ 10V 4.7uF 500mΩ@100kHz ±20% 0805 Tantalum Capacitors ROHS