TCJA686M002R0250E
MFR.Part #
TCJA686M002R0250E
JLCPCB Part #
C2158846
Description
-55℃~+125℃ 17uA 2.5V 250mΩ@100kHz 300mA@100kHz 68uF ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS