TCJA476M006R0070
MFR.Part #
TCJA476M006R0070
JLCPCB Part #
C2158131
Package
1206
Description
-55℃~+125℃ 28.2uA 47uF 500mA@100kHz 6.3V 70mΩ@100kHz ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS