TCJA107M006R0100
MFR.Part #
TCJA107M006R0100
JLCPCB Part #
C2158759
Description
-55℃~+125℃ 100mΩ@100kHz 100uF 500mA@100kHz 6.3V 60uA ±20% 1206 Tantalum Capacitors ROHS